Co nowego w Polskiej wyszukiwarce Google?

Wiecie doskonale, że Google działa na całym świecie, ale nie wprowadza aktualizacji w trybie natychmiastowym. Wszystkie zmiany odbywają się cyklicznie i często mija wiele miesięcy, aż coś co pojawiło się w USA pojawi się w naszym kraju. Co nowego czeka Polaków w zaktualizowanej wyszukiwarce Google? Sprawdźmy to!

 

Notowania giełdowe

 

Po wpisaniu do wyszukiwarki interesującej nas nazwy spółki, możemy sprawdzić jej aktualne notowania na giełdzie. Ta aktualizacja czeka nas w przyszłości, lecz najpierw systemy muszą się zintegrować z GPW Warszawa. Dzięki takim rozwiązaniom gracze mogą w czasie rzeczywistym sprawdzać notowania i dostosować taktykę biznesową do zmian.

Ostrzeżenia o żywiołach

 

Google jest inteligentnym narzędziem, które wie gdzie się znajdujemy. Dzięki temu czeka nas aktualizacja, która zacznie nas informować o zmianach pogodowych w naszej okolicy. Po wpisaniu miejsce do którego chcemy dojechać, pojawi nam się komunikat o utrudnieniach w ruchu z powodu śnieżyc.

 

Śledzenie przesyłek kurierskich

 

Coś, na co Polacy czekają z utęsknieniem. Kolejna aktualizacja pozwoli nam na śledzenie przesyłek kurierskich. Dzięki temu będziemy wiedzieć, kiedy powinniśmy pojawić się w domu, aby odebrać paczkę.

 

A czeka nas jeszcze więcej

 

Polska wyszukiwarka Google powolutku przystosowuje się do zachodnich standardów. W najbliższym roku czeka nas sporo aktualizacji, które na pewno będą praktyczne. Jeśli macie pytania związane z tym tematem, to zachęcamy Was do komentowania!

Projektowanie stron www - 3...

Większość ludzi próbuje stworzyć swoją pierwszą stronę internetową samemu...

Sprzedajesz linki? Uważaj!

Roboty wyszukiwania Google są na tyle inteligentne, że bez trudu zrozumieją...

Zobacz także

Polecamy

pozycjonowanie gliwice


pozycjonowanie stron Oświęcim
Pozycjonowanie Kraków
pozycjonowanie stron wieliczka
program sklepu internetowego
luppo.pl - pozycjonowanie Chrzanów, Olkusz, Trzebinia

www.gebuko.ro - SEO optimizare site ului