Co nowego w Polskiej wyszukiwarce Google?

Wiecie doskonale, że Google działa na całym świecie, ale nie wprowadza aktualizacji w trybie natychmiastowym. Wszystkie zmiany odbywają się cyklicznie i często mija wiele miesięcy, aż coś co pojawiło się w USA pojawi się w naszym kraju. Co nowego czeka Polaków w zaktualizowanej wyszukiwarce Google? Sprawdźmy to!

 

Notowania giełdowe

 

Po wpisaniu do wyszukiwarki interesującej nas nazwy spółki, możemy sprawdzić jej aktualne notowania na giełdzie. Ta aktualizacja czeka nas w przyszłości, lecz najpierw systemy muszą się zintegrować z GPW Warszawa. Dzięki takim rozwiązaniom gracze mogą w czasie rzeczywistym sprawdzać notowania i dostosować taktykę biznesową do zmian.

Ostrzeżenia o żywiołach

 

Google jest inteligentnym narzędziem, które wie gdzie się znajdujemy. Dzięki temu czeka nas aktualizacja, która zacznie nas informować o zmianach pogodowych w naszej okolicy. Po wpisaniu miejsce do którego chcemy dojechać, pojawi nam się komunikat o utrudnieniach w ruchu z powodu śnieżyc.

 

Śledzenie przesyłek kurierskich

 

Coś, na co Polacy czekają z utęsknieniem. Kolejna aktualizacja pozwoli nam na śledzenie przesyłek kurierskich. Dzięki temu będziemy wiedzieć, kiedy powinniśmy pojawić się w domu, aby odebrać paczkę.

 

A czeka nas jeszcze więcej

 

Polska wyszukiwarka Google powolutku przystosowuje się do zachodnich standardów. W najbliższym roku czeka nas sporo aktualizacji, które na pewno będą praktyczne. Jeśli macie pytania związane z tym tematem, to zachęcamy Was do komentowania!

Projektowanie stron www - 3...

Większość ludzi próbuje stworzyć swoją pierwszą stronę internetową samemu...

Jak zdobywać linki w SEO?

Dla jednych link to tylko odnośnik, a dla pozycjonerów istota pozycjonowania stron...

Zobacz także

Polecamy

pozycjonowanie gliwice


pozycjonowanie stron Oświęcim
Pozycjonowanie Kraków
pozycjonowanie stron wieliczka
program sklepu internetowego
luppo.pl - pozycjonowanie Chrzanów, Olkusz, Trzebinia

www.gebuko.ro - SEO optimizare site ului